Strona główna > O nas
O nas
Wyjazdowi.pl – najwyższa jakość wyjazdów
Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży, które posiada od 2013 roku licencję Organizatora Turystyki (posiadamy gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 28 000 euro). Wszystkie nasze obozy młodzieżowe oraz półkolonie odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
Specjalnie dla Was przygotowujemy bogatą ofertę wyjazdów letnich i zimowych w nowe miejsca, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Na naszych obozach młodzieżowych i wyjazdach dla dorosłych będziecie mieli możliwość skorzystania ze specjalistycznego szkolenia (snowboardowego i narciarskiego - zimą, windsurfingowego, kitesurfingowego i wakeboardowego - latem), które jak zawsze przeprowadzone będzie na najwyższym poziomie.

Najlepsze wyjazdy autokarowe i na dojazd własny
Francja, Austria, Włochy, Hiszpania Czechy, Polska… u nas znajdziesz wyjazdy, które dzięki niesamowitej atmosferze, dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć i emocji! Większość naszych narciarskich i snowboardowych wyjazdów to wyjazdy autokarem z Poznania. Na każdy wyjazd jest również możliwość dojazdu we własnym zakresie. 

Szkolenie narciarskie i snowboardowe
U nas każdy znajdzie coś dla siebie – prowadzimy profesjonalne szkolenia snowboardowe i narciarskie zarówno sportowe, przygotowujące do startów w zawodach, jak i typowo rekreacyjne – dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Na naszych szkoleniach nauczymy Cię jazdy technicznej – nawet na lodzie będziesz jeździł perfekcyjnym, ciętym skrętem. Podczas szkoleń robimy też video analizę, dzięki której łatwiej jest wychwycić i poprawić błędy. Freestyle’u nauczą Was nasi profesjonalni Riderzy. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy rodzinne z całodziennym przedszkolem narciarskim lub snowboardowym dla dzieci, obozy młodzieżowe, wyjazdy dla dorosłych (studentów ale i 30+!) z możliwością wykupienia lekcji szkoleniowych. Nieważne, czy jesteś początkujący i stawiasz pierwsze kroki na stoku, czy też chcesz doskonalić swoją jazdę - nasi doświadczeni instruktorzy, wśród których są też szkoleniowcy Kadry Narodowej, zadbają o Twój rozwój umiejętności i wiedzy na temat snowboardu i narciarstwa.

Kursy instruktorskie - stopnie sprawności, asystent instruktora snowboardu
Jesteśmy Patronacką Szkołą Snowboardu Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu. Na naszych wyjazdach jest możliwość zdobycia I, II i III stopnia sprawności technicznej SITS oraz uprawnienia asystenta instruktora SITS.

Sklep z deskami w Poznaniu
Zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu przy ul. Jeżyckiej 15 w Poznaniu. W asortymencie można znaleźć bogaty wybór snowboardów (marki: Burton, Flow, Ride, Anon, Bern, Electric), longboardów, skimboardów oraz trickboardów. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt. Posiadamy również wypożyczalnię sprzętu snowboardowego oraz ręczny serwis narciarski i snowboardowy. Dla klientów naszych wyjazdów mamy przewidziane specjalne rabaty!


Wyjazdowi wyjazdy narciarskie w Alpy
  • Katalog Zamów do domu nasz bezpłatny katalog lub pobierz go z naszej strony.
  • Kontakt Telefon: +48 694 913 010
    E-mail: biuro@wyjazdowi.pl
    Formularz kontaktowy >
Nasi partnerzy