Strona główna > O nas
O nas
Wyjazdowi.pl – najwyższa jakość wyjazdów
Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży, które posiada od 2013 roku licencję Organizatora Turystyki (Gwarancja ubezpieczeniowa na 28 000 euro). Wszystkie nasze obozy młodzieżowe oraz półkolonie odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
Specjalnie dla Was przygotowujemy bogatą ofertę wyjazdów letnich i zimowych w nowe miejsca, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Na każdym naszym obozie i wyjeździe będziecie mieli możliwość skorzystania ze specjalistycznego szkolenia (snowboardowego i narciarskiego - zimą, windsurfingowego i kitesurfingowego - latem), które jak zawsze przeprowadzone będzie na najwyższym poziomie.

Najlepsze wyjazdy
Francja, Austria, Włochy, Hiszpania Czechy, Polska… u nas znajdziesz wyjazdy, które dzięki niesamowitej atmosferze, dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć i emocji! Większość naszych narciarskich i snowboardowych wyjazdów to wyjazdy autokarem z Poznania.

Szkolenie sportowe i rekreacyjne
U nas każdy znajdzie coś dla siebie – prowadzimy profesjonalne szkolenia snowboardowe i narciarskie zarówno sportowe, przygotowujące do startów w zawodach, jak i typowo rekreacyjne – dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Na naszych szkoleniach nauczymy Cię jazdy technicznej – nawet na lodzie będziesz jeździł perfekcyjnym, ciętym skrętem. Robimy też treningi z jazdą na tyczkach i video analizą. Freestyle’u nauczą Was nasi Riderzy, którzy należą do Teamów czołowych marek snowboardowych. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy rodzinne z całodziennym przedszkolem narciarskim lub snowboardowym dla dzieci.

Profesjonalizm przede wszystkim
Nieważne, czy jesteś początkujący i stawiasz pierwsze kroki na stoku, czy też chcesz doskonalić swoją jazdę – nasi doświadczeni instruktorzy, wśród których są czołowi zawodnicy Kadry Narodowej, zadbają o rozwój Twoich umiejętności i wiedzy na temat snowboardu i narciarstwa.
  • Katalog Zamów do domu nasz bezpłatny katalog lub pobierz go z naszej strony.
  • Kontakt Telefon: +48 694 913 010
    E-mail: biuro@wyjazdowi.pl
    Formularz kontaktowy >
Nasi partnerzy